Kontakt

Państwowy Instytut Badawczy

Ul. Podleśna 61
01-673 Warszawa

>> Zobacz pełne dane kontaktowe

tel. (22) 56-94-301
faks (22) 83-41-801
e-mail: imgw@imgw.pl

www.imgw.pl
meteo.imgw.pl

Wydział Analiz i Sprzedaży
e-mail: biznes@imgw.pl

Prognozy, opracowania i inne
+48 519 751 210
+48 573 006 739

Ekspertyzy i dane archiwalne
+48 573 801 704

Rozwiń menu
09.11.2018

Specjalista do pracy w laboratorium wzorcującym, Warszawa

zatrudni pracownika na stanowisko:

Specjalista do pracy w laboratorium wzorcującym

w Centralnym Laboratorium Aparatury Pomiarowej IMGW-PIB

Liczba etatów: 1

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Podleśna 61

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: elektrotechnika, automatyka i robotyka lub pokrewne);
  • dobrze widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • znajomość zagadnień z zakresu miernictwa elektrycznego i elektronicznego;
  • dobra znajomość programów pakietu MS Office (szczególnie Excel, Access);
  • mile widziane doświadczenie w programowaniu;
  • znajomość języka angielskiego (wymagana głównie do czytania dokumentacji technicznej);
  • prawo jazdy kat. B;
  • umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole;
  • sumienność i dokładność;
  • dobra organizacja pracy.

Główne obowiązki:

  • wzorcowanie przyrządów do pomiaru temperatury (czujników termometrów rezystancyjnych, przetworników temperatury i termometrów elektronicznych) oraz wilgotności (przetworników wilgotności i higrometrów);
  • sporządzanie i autoryzowanie świadectw wzorcowania;
  • obsługa wyposażenia pomiarowego;
  • prace przy utrzymaniu systemu zarządzania w laboratorium, w tym tworzenie nowej i aktualizacja starej dokumentacji technicznej;
  • wykonywanie prac terenowych realizowanych przez laboratorium;
  • prace przy rozwoju laboratorium;
  • przestrzeganie procedur i instrukcji systemu zarządzania w laboratorium zgodnie z normą PN-EN ISO/IEC 17025:2018 oraz wykonywanie obowiązków z nich wynikających.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • możliwości doskonalenia i rozwoju zawodowego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie w terminie do dnia 30.11.2018 r. (decyduje data wpłynięcia do IMGW-PIB):

  • CV;
  • listu motywacyjnego wraz z informacją o wysokości oczekiwanego wynagrodzenia brutto.

Dokumenty należy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: jaroslaw.kanclerz@imgw.pl lub dostarczyć na adres:

Centralne Laboratorium Aparatury Pomiarowej

Jarosław Kanclerz

ul. Podleśna 61

Prosimy o zawarcie w aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez IMGW-PIB  z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy 01-673), ul. Podleśna 61 na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Jeśli wyraża Pani/ Pan również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przyszłych rekrutacji również, proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez IMGW-PIB  z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy 01-673), ul. Podleśna 61 na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Załączniki:

  • doc klauzula informacyjna
    Data dodania: 9 listopada 2018 14:33 Dodany przez: Agnieszka Madejak Rozmiar: 13 KB Pobrano: 273

Informację wytworzył: Jarosław Kanclerz

Informację opublikował: Agnieszka Madejak

Liczba wyświetleń: 1528

Data wytworzenia: 9 listopada 2018, 14:32

Data publikacji: 9 listopada 2018, 14:33

Data ostatniej modyfikacji: 30 listopada 2018, 23:59

Rejestr zmian
Rejestr zmian:
DataAutor
30 listopada 2018 o 23:59:29 [Current Revision] Agnieszka Madejak
9 listopada 2018 o 14:33:33 Agnieszka Madejak