Powrót do góry Powrót do góry

Kontakt

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej
Państwowy Instytut Badawczy

Ul. Podleśna 61
01-673 Warszawa

>> Zobacz pełne dane kontaktowe

tel. (22) 56-94-301
faks (22) 83-41-801
e-mail: imgw@imgw.pl

www.imgw.pl
www.pogodynka.pl

BOK
Biuro Obsługi Klienta

tel: (22) 56-94-271
tel: (22) 56-94-274
tel: (22) 56-94-540

e-mail: bok@imgw.pl

Rozwiń menu

Biuletyn Informacji Publicznej   >   Organizacja   >   Struktura organizacyjna   >   Komórki organizacyjne

Komórki organizacyjne

Pion Państwowej Służby Hydrologiczno Meteorologicznej i Meteorologicznej Osłony Lotnictwa Cywilnego (PSHM i MOLC)

Centrum Nadzoru Operacyjnego PSHM (CNO PSHM)

Kierownik: mgr inż. Marianna Sasim

Tel: (22) 56-94-363

E-mail: marianna.sasim@imgw.pl

 

Z-ca Kierownika: mgr Grzegorz Walijewski

Tel: (22) 56-94-140

E-mail: grzegorz.walijewski@imgw.pl

 

Centrum Meteorologicznej Osłony Kraju (CMOK)
Operacyjny Szef Meteorologicznej Osłony Kraju

Kierownik Centrum Meteorologicznej Osłony Kraju: mgr Teresa Zawiślak

Tel: (71) 32-00-151, tel. (22) 56-94-351

E-mail: teresa.zawislak@imgw.pl

 

Z-ca Kierownika CMOK ds. numerycznych prognoz meteorologicznych COSMO: dr Andrzej Wyszogrodzki

Tel: (22) 56-94-131

E-mail: andrzej.wyszogrodzki@imgw.pl

 

Centrum Hydrologicznej Osłony Kraju (CHOK)

Operacyjny Szef Hydrologicznej Osłony Kraju

p.o. Kierownika Centrum Hydrologicznej Osłony Kraju: mgr Agnieszka Malota

Tel: (12) 63-98-235, tel. (22) 56-94-171

E-mail: agnieszka.malota@imgw.pl

 

Z-ca Kierownika: mgr inż. Magdalena Retman-Rakoczy

Tel: (12) 63-98-108

E-mail: magdalena.retman@imgw.pl

 

Centrum Hydrologiczno-Meteorologicznej Służby Pomiarowo-Obserwacyjnej (PSHM)

Operacyjny Szef Zarządzania Siecią Pomiarowo-Obserwacyjną

Kierownik Centrum Hydrologiczno-Meteorologicznej Służby Pomiarowo-Obserwacyjnej: mgr Ksawery Skąpski

Tel: (22) 56-94-344

E-mail: ksawery.skapski@imgw.pl

 

Centrum Meteorologicznej Osłony Lotnictwa Cywilnego (MOLC)

Operacyjny Szef Meteorologicznej Osłony Lotnictwa Cywilnego

Kierownik Centrum Meteorologicznej Osłony Lotnictwa Cywilnego: mgr inż. Tomasz Siejek

Tel: (22) 56-94-454

E-mail: tomasz.siejek@imgw.pl

 

Centralne Laboratorium Aparatury Pomiarowej

Kierownik: mgr inż. Jarosław Kanclerz

Tel: (22) 56-94-570, fax (22) 56-94-571

E-mail: jaroslaw.kanclerz@imgw.pl

 

Centrum Modelowania Powodzi i Suszy

Szef Centrum Modelowania Powodzi i Suszy: mgr Agnieszka Malota

Tel: (12) 63-98-235

E-mail: agnieszka.malota@imgw.pl

 

Pion Badawczy

Dział Organizacji Nauki

Kierownik: mgr Rafał Stepnowski

Tel: (22) 56-94-510, fax. (22) 56-94-511

E-mail: rafal.stepnowski@imgw.pl

 

Pion Organizacyjny

Dział Administracji

Kierownik: mgr Tomasz Juryś

Tel: (22) 56-94-425, fax (22) 56-94-260

E-mail: rafal.stepnowski@imgw.pl

 

Biuro Informatyki

Kierownik: Przemysław Ligenza

Tel: (22) 56-94-

E-mail: przemyslaw.ligenza@imgw.pl

 

Dział Kadr, Płac i BHP

Kierownik: mgr inż. Justyna Kiec

Tel: (22) 56-94-400

E-mail: justyna.kiec@imgw.pl

 

Dział Prawny

Kierownik: Mariusz Radziewski, radca prawny

Tel: (22) 56-94-303

E-mail: mariusz.radziewski@imgw.pl

 

Biuro Rzecznika Prasowego

Rzecznik Prasowy: mgr Katarzyna Bieniek

Tel: (22) 56-94-189

E-mail: katarzyna.bieniek@imgw.pl

 

Dział Zamówień Publicznych

Kierownik: Marek Szafraniec

Tel: (22) 56-94-410