Kontakt

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej
Państwowy Instytut Badawczy

Ul. Podleśna 61
01-673 Warszawa

>> Zobacz pełne dane kontaktowe

tel. (22) 56-94-301
faks (22) 83-41-801
e-mail: imgw@imgw.pl

www.imgw.pl
meteo.imgw.pl

Wydział Analiz i Sprzedaży
e-mail: biznes@imgw.pl

Prognozy, opracowania i inne
+48 519 751 210
+48 573 006 739

Ekspertyzy i dane archiwalne
+48 573 801 704

Rozwiń menu
08.11.2018

Specjalista do pracy w Dziale Służby Pomiarowo – Obserwacyjnej, Słupsk (wersja archiwalna)

Przeglądasz starą wersję tego wpisu z 8 listopada 2018 o 10:30:16. Kliknij tutaj, aby zobaczyć aktualną wersję.

Oddział Morski w Gdyni

zatrudni pracownika na stanowisko:

specjalista

do pracy w Dziale Służby Pomiarowo – Obserwacyjnej w Gdyni Sekcja Słupsk

Liczba etatów: 1 etat

Miejsce pracy: Słupsk

Wymagania:

  • wykształcenie co najmniej średnie kierunkowe (fizyka atmosfery, geografia, klimatologia, inżynieria środowiska, inżynieria wodna, hydrologia, ochrona środowiska, geodezja),
  • znajomość zagadnień z zakresu fizyki wody, hydrologii,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe z zakresu hydrologii lub na stanowisku wymagającym realizowania zadań zbliżonych do poniższego zakresu obowiązków,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętności pływackie,
  • bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office (szczególnie Word, Excel),
  • skrupulatność i odpowiedzialność,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność obsługi urządzeń technicznych (piła łańcuchowa, agregat prądotwórczy, kosiarka spalinowa),
  • dyspozycyjność (gotowość do częstych wyjazdów poza miejsce stałego zatrudnienia),
  • dobra orientacja w terenie, umiejętność czytania mapy,
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy w terenie (obsługa elektronarzędzi, praca na wysokościach pow. 3 m),
  • umiejętność pracy w zespole.

Dodatkowym atutem będą:

  • doświadczenie w pracy terenowej lub w serwisie aparatury pomiarowej,
  • umiejętność spawania i obróbki metalu,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów w terenie.

Zakres obowiązków:

  1. Praca w terenie na sieci stacji Państwowej Służby Hydrologiczno-Meteorologicznej:
    • nadzór i utrzymanie w pełnej sprawności infrastruktury pomiarowej sieci stacji PSHM,
    • realizacja programu pomiarowo-obserwacyjnego właściwego dla poszczególnych stacji PSHM,
    • prace remontowo-konserwacyjne na sieci stacji pomiarowych PSHM (konserwacje urządzeń pomiarowych, infrastruktury technicznej oraz powierzchni pomiarowych),
    • zadania inspekcyjno-szkoleniowe – ciągły nadzór merytoryczny w zakresie kontroli jakości materiału obserwacyjno-pomiarowego,
    • zabezpieczenie reprezentatywności pomiarów meteorologicznych poprzez lokalizowanie stacji zgodnie z wymaganiami.
  2. Opracowywanie hydrologicznego materiału pomiarowo-obserwacyjnego z sieci stacji PSHM lub innych zestawień danych historycznych stanowiących zasób systemów bazodanowych użytkowanych w IMGW-PIB oraz przekazywanie ich w ustalonych zakresach i terminach do komórek odpowiedzialnych za ww. zasoby danych.
  3. Praca w aplikacjach bazodanowych.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę,
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • możliwość doskonalenia zawodowego,
  • szkolenie stanowiskowe,
  • pakiet świadczeń socjalnych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv oraz listu motywacyjnego w terminie do 30.11.2018r. na adres:

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – PIB

ul. Waszyngtona 42

81-342 Gdynia

lub pocztą e-mail: kadry.gdynia@imgw.pl

Prosimy o podpisanie i załączenie klauzuli informacyjnej. Oferty niezawierające klauzuli nie będą rozpatrywane.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Załączniki:

  • doc klauzula informacyjna
    Data dodania: 8 listopada 2018 10:28 Dodany przez: Agnieszka Madejak Rozmiar: 50 KB Pobrano: 325

Informację wytworzył: Iwona Zdybel

Informację opublikował: Agnieszka Madejak

Liczba wyświetleń: 1766

Data wytworzenia: 8 listopada 2018, 10:28

Data publikacji: 8 listopada 2018, 10:30

Data ostatniej modyfikacji: 30 listopada 2018, 23:59

Rejestr zmian
Rejestr zmian:
DataAutor
30 listopada 2018 o 23:59:29 [Current Revision] Agnieszka Madejak
8 listopada 2018 o 10:30:16 Agnieszka Madejak