Kontakt

Ul. Podleśna 61
01-673 Warszawa

>> Zobacz pełne dane kontaktowe

tel. (22) 56-94-301
faks (22) 83-41-801
e-mail: imgw@imgw.pl

www.imgw.pl
meteo.imgw.pl

Wydział Analiz i Sprzedaży
e-mail: biznes@imgw.pl

Prognozy, opracowania i inne
+48 519 751 210
+48 573 006 739

Ekspertyzy i dane archiwalne
+48 573 801 704

Rozwiń menu
01.12.2017

Specjalisty do pracy w Zespole Serwisu, Warszawa

Oddział w Krakowie

zatrudni pracownika na stanowisko:

specjalisty

do pracy w Zespole Serwisu (ZE)

 w Dziale Służby Pomiarowo-Obserwacyjnej  w Warszawie

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Podleśna 61

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe inżynieryjno-techniczne, preferowane z kierunków automatyka, robotyka, mechatronika, elektromechanika, elektrotechnika lub pokrewne
  • Znajomość języka angielskiego minimum na poziomie czytania dokumentacji technicznej
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Uprawnienia SEP w zakresie E plus pomiary do 1kV,
  • Brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy w terenie (obsługa elektronarzędzi, praca na wysokościach pow. 3 m),
  • Dyspozycyjność,
  • Skrupulatność, punktualność i odpowiedzialność;,
  • Samodzielność i umiejętność organizacji pracy,
  • Znajomość programów pakietu MS Office (szczególnie Excel).

Mile widziane

  • Doświadczenie z zakresu obsługi urządzeń pomiarowych i sterowników programowalnych.
  • Uprawnienia SEP w zakresie D.
  • Doświadczenie w pracy terenowej lub w serwisie aparatury pomiarowej.
  • Praktyczna znajomość techniki mikroprocesorowej, automatyki przemysłowej, elektroniki.
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów w terenie.

Zakres obowiązków:

  • Praca na stanowisku specjalisty w Zespole Serwisu w Dziale Służby Pomiarowo-Obserwacyjną w Warszawie;
  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za nadzór, rozwój  i powadzenie obsługi serwisowej automatycznej aparatury pomiarowej zainstalowanej na stacjach wchodzących w skład sieci pomiarowo-obserwacyjnej Państwowej Służby Hydrologiczno-Meteorologicznej.
  • Kontrole i inspekcje przedmiotowych stacji;
  • Praca w aplikacjach bazodanowych, wykonywanie sprawozdań, protokołów obowiązujący na przedmiotowym stanowisku.
  • Wykonywanie konserwacji przyrządów pomiarowych.
  • Praca w terenie w zmiennych warunkach atmosferycznych w ciągu całego roku.
  • Współpraca z jednostkami wewnętrznymi IMGW-PIB;

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • dodatkowe ubezpieczenie medyczne LUXMED
  • możliwość doskonalenia zawodowego;
  • ciekawą pracę;
  • wyjazdy w teren;
  • szkolenie stanowiskowe;

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego z uwzględnieniem wysokości oczekiwanego wynagrodzenia brutto w terminie do 08.12.2017r. na adres poczty elektronicznej: marlena.wiercinska@imgw.pl lub dostarczenie koperty z wymaganymi dokumentami na adres:

DSPO Warszawa

ul. Podleśna 61

Mile widziane będą wszelkiego rodzaju zaświadczenia, potwierdzające odbyte staże, kursy i szkolenia.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy dla potrzeb niezbędnych do realizacji niniejszego oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97r., Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).”

Oferty niezawierające klauzuli nie będą rozpatrywane. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Informację wytworzył: Marlena Wiercińska

Informację opublikował: Agnieszka Madejak

Liczba wyświetleń: 2312

Data wytworzenia: 1 grudnia 2017, 8:36

Data publikacji: 1 grudnia 2017, 8:31

Data ostatniej modyfikacji: 8 grudnia 2017, 23:59

Rejestr zmian
Rejestr zmian:
DataAutor
8 grudnia 2017 o 23:59:03 [Current Revision] Agnieszka Madejak
1 grudnia 2017 o 08:36:37 Agnieszka Madejak
1 grudnia 2017 o 08:31:39 Agnieszka Madejak